Asistent Shop Manager

NoRo Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

organizarea, instruirea si conducerea echipei de vanzatori,
-raspunde de intocmirea notei de intrare-receptie, raportului de gestiune, registru de casa, monetare, opereaza pe casa de marcat, tine evidenta gestiunii pe furnizori(la vanzari, stocuri, retururi, solduri),
-raspunde de buna functionare a magazinului din punct de vedere administrativ, tine legatura cu conducerea galeriei comerciale si cu sediu firmei in lipsa managerului de magazin
-intocmeste si transmite situatiile cu vanzarile, intocmeste necesarul de marfa si le transmite la sediu zilnic,
-raspunde de realizarea targetului de vanzari al echipei coordonate,
-urmareste comportamentul echipei fata de clienti si intervine in perfectionarea lui;
-tine permanent legatura cu managerul de magazin

CERINTE

abilitati de comunicare si negociere,
-tinuta si prezenta impecabila,
-persoana serioasa,dinamica, spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

Slariu fix
Bonuri de masa si comisioane din vanzari

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare si selectie personal.