Asistent(ă) Proiect (Service) – perioadă determinată 3 luni

IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este locat in Mogosoaia. Societatea asigura transportul salariatilor.

Asistentul(a) Proiect (Service) va avea ca sarcină principală realizarea documentaţiei pentru proiectul DEALER PRO in cadrul Ipso Agricultură:

- Realizarea dosarului (clasorului) DEALER PRO - personalizare, adaptare, modificări;
- Realizarea si adaptarea fişelor de evaluare/ de audit si centralizarea acestora;
- Traducerea diverselor documente - fişe audit, rapoarte audit, cursuri de formare.

CERINTE

- Studii superioare/ in curs de finalizare, de preferat economice sau tehnice;
- Experienţa in activităţi de administrare/ secretariat/ traduceri tehnice;
- Cunoştinţe avansate de utilizare a programului Excel-obligatoriu;
- Cunoştinţe bune de operare PC (Word, Excel);
- Cunoştinţe limba franceză - obligatoriu nivel avansat;
- Cunoştinţe limba engleză - nivel mediu.

Calităţi:

- Organizare si atenţie la detalii;
- Rigurozitate;
- Persoana analitică si meticuloasa.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Cadru de lucru dinamic si profesionist;
- Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu.

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

John Deere, Kuhn si Manitou.

Mai mult de 250 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.