ASISTENT SERVICE

Midal GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmareste comenzile lansate si asigura aprovizionarea cu piese de schimb a departamentului;
- acorda consultanta potentialilor clienti pe domeniul sau de activitate;
- intocmeste facturi, avize, fise de lucru;
- asigura evidenta documentelor, a proceselor verbale de interventie, a certificatelor de garantie si urmareste reclamatiile catre furnizori;
- urmareste necesarul de piese de schimb, scule si dispozitive;
- prezinta periodic rapoarte de stocuri.

CERINTE

- studii medii;
- experienta de minim 1 an intr-un post similar;
- cunostinte de operare PC;
- responsabilitate, capacitate organizatorica, comunicativitate, atentie la detalii, spirit de echipa;
- rezistenta la munca in conditii de stres, flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

- conditii legale de lucru;
- salariu motivant;
- telefon mobil;
- prime de sarbatori;
- participarea la traininguri de specialitate;
- mediu de lucru profesionist.

MIDAL Group companie prezenta de peste 12 ani in piata romaneasca de frig industrial, si-a consolidat o pozitie puternica in distributia de echipamente si instalatii frigorifice pentru procesatori, dotari complete pentru comercianti de produse alimentare, retele de magazine, supermarket-uri si hipermarket-uri.