Asistent Rutare - Zonare

LA FANTANA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza si verifica procesul de rutare din zona acoperita,
- urmareste si verifica respectarea modul de realizare a sistemului de distributie,
- verificarea si urmarirea sistemului GPS,
- verificarea si analizarea distributiei pe filiale,
- intocmirea de rapoarte si corelarea lor cu realitatea din teren.

CERINTE

- studii universitare finalizate (tehnice reprezinta un avantaj)
- minim 1 an experienta pe o pozitie similara, (firme transport / distributie / case de comenzi)
- buna cunoastere a georgrafiei nationale si a Bucurestiului, cunoasterea traseelor uzuale nationale,
- buna cunoastere a legislatiei din domeniul transporturilor (reprezinta un avantaj),
- foarte bune cunostinte PC - Word Excel, ERP(cunoasterea unui soft de rutare reprezinta un avantaj)
- bune abilitati de comunicare si negociere, prezenta agreabila,
- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita,
- persoana dinamica, cu initiativa, adaptabila lucrului in echipa,
- disponibilitate pentru program de munca prelungit si deplasari.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial atractiv, cu posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune, alaturi de un colectiv tanar si dinamic.

Compania La Fantana a fost infiintata in anul 2001, printr-o investitie initiala de 3 milioane de dolari, capital integral privat si majoritar suedez, constituindu-se ca raspuns la tendinta companiilor de a se orienta catre noul sistem, modern si eficient, de aprovizionare cu apa.

In anul 2003 au fost investite inca 3 milioane de dolari in cresterea productiei, cresterea parcului auto, deschiderea de noi filiale, implementarea sistemului ERP si comunicare, astfel ca investitia totala se va ridica la 6 milioane de dolari.

Intreaga afacere este cladita pe principiul parteneriatului, iar investitia este reciproca: clientii nostrii investesc incredere, iar noi profesionalism si experienta. Relatia este una speciala si are un singur scop - satisfactia consumatorului.