Asistent Resurse Umane

SC UTI GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea suportului logistic in desfasurarea activitatii de resurse umane;
- Participarea la redactarea fiselor de post pentru noii angajati si reactualizarea celor existente;
- Realizarea de lucrari si statistici specifice resurselor umane (stat de functii, miscarea personalului, plan de pregatire si perfectionare a pregatirii personalului, evidenta cursurilor efectuate, etc.).

CERINTE

- Studii superioare economice, juridice, umaniste;
- Specializare in resurse umane;
- Experienta in domeniu minim 1 an;
- Cunoasterea si utilizarea legislatiei muncii la nivel avansat;
- Cunostinte MS OFFICE (Word, Excel, Power Point);
- Cunoasterea limbii engleze (nivel avansat);
- Carnet de conducere - cat. B.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic, profesionist;
- Oportunitati de promovare si dezvoltare profesionala;
- Salariu motivant.

Solutii IT si Comunicatii, Solutii de Securitate, Instalatii pentru constructii civile, Servicii administrative