ASISTENT RESURSE UMANE

DELAMODE ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana ca va ocupa acest post va avea urmatoarele responsabilitati care insa nu se vor limita la:
- Asigurarea suportului administrativ pentru departamentul resurse umane
- Gestionarea dosarelor angajatilor si a documentelor specifice: contracte de munca, acte aditionale, adeverinte, decizii, carti de munca
- Intretinerea si administrarea bazei de date de salariati
- Pastrarea relatiei cu ITM Bucuresti
- Intocmirea statelor de salarii impreuna cu coordonatorul salarizare si depunerea declaratiilor de venit catre autoritati

CERINTE

- Absolvent studii superioare
- Experienta anterioara pe post minim 1 an
- Cunostinte legislatia muncii
- Cunostinte limba engleza
- Foarte bune cunostinte operare PC
- Persoana foarte organizata, comunicativa, adaptabila, flexibila
- Carnet de sofer

BENEFICII OFERITE

Negociabil

Companie internationala care ofera solutii integrate de logistica / Expeditii internationale(terestre, aero si maritime)/Livrari si colectari locale/Antrepozitare si depozitare/Servicii vamale