ASISTENT RESURSE UMANE

MACROMEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ocupanta/ul postului va asigura administrarea documentelor de personal din cadrul grupului Macromex, actualizarea permanenta a bazei de date a angajatilor, suport pentru Directorul de Resurse Umane.

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Atestat inspector resurse umane;
- Experienta anterioara intr-un post similar, intr-o companie de mari dimensiuni;
- Bune cunostinte de utilizare PC (Excel, Word);
- Experienta anterioara in lucru cu baze de date angajati - cunostinte utilizare Charisma HR prezinta avantaj;
- Abilitati foarte bune de comunicare si lucru in echipa;
- Capacitatea de a organiza un numar mare de informatii si de a respecta termene limita;
- Atitudine pozitiva, dorinta de dezvoltare, abilitati de lucru in echipa, orientare catre clientul intern.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial atractiv: bonuri de masa, card servicii medicale, acces la instruire, posibilitati de dezvoltare a carierei, mediu de lucru dinamic si profesionist.

Importanta companie nationala de import si distributie a alimentelor ce necesita temperatura controlata