Asistent resurse umane

Eurogama Invest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- formularea anunturilor de recrutare conform profilului si insertia lor in canalele media cele mai potrivite;
- screening CV-uri in functie de cerintele postului;
- sustinerea interviurilor de selectie ;
- selectia candidatilor si realizarea short list-ului;
- stabilirea agendei de interviuri pentru etapele urmatoare;
- intocmirea si gestionarea fiselor de post pentru angajatii societatii;
- evaluarea performantelor profesionale ale salariatilor;

CERINTE

- studii superioare profil Psihologie;
- experienta in domeniul resurselor umane minim 2 ani;
- cunostinte bune de legislatia muncii;
- capacitate de relationare, persoana deschisa;
- atentie la detalii, constiinciozitate si responsabilitate;
- cunostinte PC: Word, EXCEL, Outlook;

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut;
- pachet salarial motivant.

Eurogama Invest SRL este una din cele mai importante tipografii din Romania ocupand o pozitie de lider in zona tiparului publicitar si al productiei de ambalaje din carton duplex si ondulat precum si in zona productiei publicitare din material plastic. De asemenea, pentru clientii sai EUROGAMA presteaza si servicii de publicitate – creatie, media planning si buying – si servicii complexe de logistica.