Asistent Resurse Umane

UTI GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea suportului logistic in desfasurarea activitatii de resurse umane (comanda papetarie, fotocopii documente etc)
- realizarea de lucrari si statistici specifice activitatii de resurse umane (stat de functii, miscarea personalului, plan de pregatire si perfectionare a pregatirii personalului, evidenta cursurilor efectuate, etc.)
- centralizarea documentelor/cererilor de incetare a activitatii si oferirea de suport pe parcursul fluxului administrativ aferent procesului de incetare a activitatii in cadrul Diviziei

CERINTE

- studii superioare economice, juridice, umaniste
- specializare in resurse umane
- experienta in domeniu minim 1 an
- cunoasterea si utilizarea legislatiei muncii la nivel avansat
- cunostinte MS OFFICE (Word, Excel, Power Point)
- cunoasterea limbii engleze

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic, profesionist.
- Oportunitati de promovare si dezvoltare profesionala.
- Salariu motivant.

UTI este o companie de inalta tehnologie, oferind clientilor sai, dintr-o sursa unica, un larg portofoliu de servicii, care cuprinde toate etapele necesare: conceptia, implementarea si exploatarea.

Pentru mai multe detalii, accesati www.uti.ro.