Asistent resurse umane

netBridge

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea relatiei cu firmele angajatoare
- actualizare permanenta a bazei de date
- postarea ofertelor firmelor angajatoare
- verificarea / modificarea ofertelor de munca
- testarea aplicatiilor implementate de catre echipa de programare

CERINTE

- Absolvent de studii superioare - constituie un avantaj
- Experienta in resurse umane - constituie un avantaj
- Experienta pe proiecte online - constituie un avantaj
- Experienta pe un post similar constituie un avantaj
- Limba engleza - nivel avansat
- Cunostinte PC - MS Office (Word, Excel), Outlook, navigare Internet;
- Abilitati de comunicare;
- Fluenta in exprimare verbala ;
- Capacitatea de a lucra in echipa ;
- Abilitati de comunicare si organizare
- Prezenta agreabila

BENEFICII OFERITE

Oferim un program de cursuri si alte beneficii profesionale pentru angajatii care raman in firma mai mult de perioada de proba de 3 luni.
Vei fi recompensat corect fata de munca depusa;
Vei lucra si te vei dezvolta alaturi de cei mai buni furnizori de servicii online din Romania.
Oferim de asemenea posibilitati de promovare mari, dovedeste-ne doar ca meriti.
Dupa 6 luni de zile, in functie de performanta, salariul este negociat direct.

netBridge este cea mai mare companie din Romania cu activitate exclusiva pe internet, care dezvolta servicii de calitate precum: trafic.ro, boom.ro, okazii.ro, aman2.ro, myjob.ro, hr-romania.ro, si altele. Misiunea noastra este sa implementam cele mai profesioniste servicii online in Romania, oferindu-le utilizatorilor romani toate conditiile pentru a profita la maxim de avantajele internetului.