Asistent Resurse Umane

bauMax Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestiunea dosarelor de personal;
- Administrarea bazei de date a angajatilor;
- Intocmirea tuturor adeverintelor solicitate de catre angajati;
- Intocmirea si verificarea pontajelor lunare;
- Asigurarea suportului legislativ ;
- Realizarea de rapoarte si situatii statistice, etc;

CERINTE

- Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleza;
- Cunostinte solide in domeniul salarizarii si a legislatiei muncii;
- Experienta in domeniu constituie un avantaj;
- Cunostinte temeinice de operare calculator;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Putere de concentrare;
- Atentie la detalii;
- Capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si a prioritatilor;

BENEFICII OFERITE

V¿ oferim posibilitatea desf¿¿ur¿rii unei activit¿¿i variate într-un mediu cultivat ¿i cu multiple posibilit¿¿i de dezvoltare în cadrul unei firme în continu¿ expansiune.

Companie austriac¿ de familie intr-o continua expansiune de 15 ani în Europa Central¿ ¿i de Est, bauMax este lider in industria companiilor \"Do-it-yourself\". Obiectivul nostru este de a dezvolta aceasta piata ¿i de a ajuta clien¿ii la executarea proiectelor lor de construc¿ii ¿i bricolaj. Cu 122 filiale în 6 ¿¿ri din Europa Central¿ ¿i de Est bauMax se num¿r¿ printre primele 15 lan¿uri europene de bricolaj. bauMax Romania are magazine deschise la Brasov, Sibiu, Cluj-Napoca, Targu-Mures, Craiova. In viitorul apropiat urmeaza deschiderea magazinelor din Suceava si Bacau.