ASISTENT RESURSE UMANE

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Monitorizarea activitatii de recrutare si selectie de personal
-Monitorizarea programului de formare profesionala a angajatilor
-Participa la implementarea programului de integrare a noilor angajati
-Participarea la evaluarea anuala a competentelor si performantelor angajatilor
-Colaborarea cu sefii de departamente la redactarea fiseler de post pentru noii angajati si la reactualizarea fiselor de post pentru personalul existent atunci cand este cazul
-Asista seful de resurse umane in activitatile zilnice ale departamentului.

CERINTE

-Studii superioare finalizate ¿ cerinta obligatorie
-Experienta pe o pozitie similara
-Atestat de inspector resurse umane sau alte cursuri absolvite in domeniul resurselor umane constituie avantaj
-Cunostinte operare PC (Word, Excel)
-Persoana dinamica
-Foarte bune abilitati de comunicare, rabdare, atentie pentru detalii
-Capacitatea de a-si stabili prioritatile si de a-si organiza munca intr-un mod eficient.

BENEFICII OFERITE

350 euro

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni si Militari pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.