ASISTENT RESURSE UMANE

AUTO COBALCESCU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- introducerea si modificarea de informatii in baza de date a personalului din soft-ul HR;
- indosarierea documentelor angajatilor in dosarele de personal;
- inregistrarea si arhivarea dosarelor de angajare;
- eliberarea inscrisurilor pentru angajati (adeverinte, copii CM etc);
- evidenta concediilor de odihna si a celor medicale.

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- experienta in gestionarea problemelor de personal- min 3 luni;
- persoana foarte organizata, atenta la detalii;
- foarte bune abilitati de comunicare;
- cunostinte temeinice de operare PC (Word, Excel, Power Point).

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonuri de masa;
- lucrul intr-un mediu placut si dinamic.

Auto Cobalcescu va ofera certitudinea unei supravegheri atente a comportamentului masinii dumneavoastra in perioada de garantie cat si in post-garantie, printr-o performanta activitate de service, care cuprinde intreaga gama de servicii de intretinere si reparare a autoturismelor Renault si Dacia (in calitate de concesionar), precum si pentru alte marci de automobile.