Asistent Resurse Umane

CREDIT TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- selectie si recrutare personal
- pastreaza evienta angajatilor/colaboratorilor

CERINTE

- studii superioare
- experienta in recrutare minim 6 luni (obligatoriu)
- temeinice cunostinte de operare PC
- disponibilitate deplasare in tara 50% din activitatea lunara
- permis de conducere cat. B (experienta)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- telefon de serviciu
- posibilitatea unei cariere pe termen lung

Credit Team este o companie de consultanta ce ofera solutii rapide de finantare, atat persoanelor fizice cat si persoanelor juridice. Suntem in plin proces de extindere si ne-am facut remarcati prin prestarea unor servicii de calitate orientate catre necesitatile clientilor. Ne diferentiaza promptitudinea si profesionalismul cu care venim in intampinarea nevoilor, din ce in ce mai diversificate in domeniul bancar. Succesul este partenerul nostru fidel. Asteptam sa ni te alaturi!