Asistent Resurse Umane

UTI Systems SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea suportului logistic in desfasurarea activitatii de resurse umane din cadrul Diviziei ( comand¿ papet¿rie, fotocopii documente, etc )
- participarea la redactarea fiselor de post pentru noii angajati si reactualizarea fiselor existente
- realizarea de lucrari si statistici specifice activitatii de resurse umane (stat de functii, miscarea personalului, plan de pregatire si perfectionare a pregatirii personalului, evidenta cursurilor efectuate, etc.)
- intocmirea pontajelor si a foilor de prezenta pentru angajatii Diviziei
- gestionarea implement¿rii pachetului salarial din cadrul Diviziei
- centralizarea documentelor/cererilor de incetare a activitatii si oferirea de suport pe parcursul fluxului administrativ aferent procesului de încetare a activit¿¿ii în cadrul Diviziei

CERINTE

- studii superioare economice, juridice, umaniste
- specializare in resurse umane
- experienta in domeniu minim 1 an
- cunoasterea si utilizarea legislatiei muncii la nivel avansat
- cunostinte MS OFFICE (Word, Excel, Power Point)
- cunoasterea limbii engleze (nivel avansat)

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic, profesionist.
- Oportunitati de promovare si dezvoltare profesionala.
- Salariu motivant.

UTI este o companie de inalta tehnologie, oferind clientilor sai, dintr-o sursa unica, un larg portofoliu de servicii, care cuprinde toate etapele necesare: conceptia, implementarea si exploatarea.

Cu o echipa de peste 300 de specialisti, Divizia Tehnologia Informatiei si Comunicatii din cadrul grupului UTI este astazi intre primii trei integratori de sisteme informatice din Romania, unicul producator roman de solu¿ii PKI de securitate IT si de sisteme Tempest si primul dezvoltator roman de sistem inteligent de taxare automata.

Pentru mai multe detalii, accesati www.uti.ro.