asistent relatii publice si comunicare

ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preg¿teste materialele de prezentare a activit¿tilor ASRO, servicii, etc.;
- Asigur¿ relatia cu mijloacele media si urm¿reste imaginea ASRO oferit¿ publicului;
- Organizeaz¿ seminarii pe teme legate de promovarea imaginii, a produselor si serviciilor ASRO;
- Mentine baza de date cu publicatii, agenti economici si persoane pe domenii de interes (constructii, medicale, mediu, etc.);

CERINTE

- Studii medii
- Cunostinte de operare pe calculator Word, Excel, Access, Power Point
- Cunostinte limba engleza nivel avansat
- Cunoasterea domeniului de activitate
- Aptitudini pentru activitatea de secretariat
detalii:www.asro.ro

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa
www.asro.ro

DESCRIEREA FIRMEI

ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA - ASRO
Este o asociatie, persoana juridica romana de drept privat, de interes public, fara scop lucrativ, neguvernamentala si apolitica constituita ca organism national de standardizare