ASISTENT RELATII CU CLIENTII

Computer Generated Solutions Romania SRL.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ofera telefonic asistenta si suport, functie de solicitarile clientilor.

CERINTE

Se cauta persoane dinamice, orientate catre client si cu foarte bune ablitati de comunicare plus:
- bune cunostinte de utilizare a calculatorului,
- aptitudini de comunicare
- spirit de echipa
- proactivitate
- disponibilitate pentru training cu durata de 1 saptamana in regim full time inainte de inceperea proiectului propriu-zis. Dupa aceasta perioada de training in regim full time, programul de lucru va fi PART TIME (4h/6h) sau FULL TIME, in functie de alegerea facuta de candidat.

Cunoasterea unei limbi straine si/sau experienta in domeniul call center ar putea reprezenta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv:

- oportunitati de promovare
- mediu de lucru tanar si profesionist
- formare profesionala

CGS Incorporated este leader pe piata contact center din Romania si una dintre cele mai mari companii de acest gen din lume.
www.cgsinc.com / www.cgsinc.ro