Asistent Recrutare - part-time / full-time

AXIAL Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistent Recrutare Personal
Atributii principale:
- implicare concreta in proiectele de selectie-evaluare personal, derulate in cadrul companiei
- prelucrare date in Ms Office (Word, Excel)
- mentinerea relatiei cu partenerii companiei

CERINTE

Studii medii /Superioare absolvite sau in curs
Operare PC - nivel avansat: Word, Excel
Persoana adaptabila, cu gandire flexibila.
Capacitati de comunicare dezvoltate
Avantaj: experienta anterioara intr-unul din urmatoarele domenii: resurse umane, didactic (invatamant) sau in domeniul relationarii cu clientii

AXIAL (www.axial.ro) este una dintre cele mai cunoscute companii de recrutare din Bucuresti, care realizeaza selectii de personal pentru companii din cele mai diverse domenii de activitate. Tel: 313.81.19, 031-402.50.03, 031-402.50.04, 0726.724.302