ASISTENT RECRUTARE - FARMACIILE HELP NET

HELP NET FARMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participare activa in procesul de recrutare si selectie de personal;
- gestionarea bazei de date a candidatilor;
- screening CV-uri;
- contactarea candidatilor si convocarea acestora la interviu;
- sustinerea interviurilor;
- insusirea culturii organizationale Help Net.

CERINTE

- studii superioare in domeniul socio - uman (Psihologie, Sociologie, Comunicare, Relatii Internationale);
- cunostinte de operare pc;
- aptitudini de comunicare si relationare;
- experienta in recrutare si selectie de personal - reprezinta un avantaj;
- orientare catre rezultate si atingerea obiectivelor in termenele stabilite;
- persoana organizata, atenta la detalii, responsabila, rezistenta la stres;
- atitudine pozitiva;
- sa dea dovada de seriozitate, deschidere si flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de promovare;
- salariu pe masura competenetelor profesionale;
- tichete de masa;
- program de pregatire profesionala;
- stabilitate si siguranta in cadrul unei companii de succes aflata intr-o continua dezvoltare.

Locatia jobului: sediul central SC. Help Net Farma

Una dintre cele mai puternice si dinamice companii farmaceutice din Romania, aflata in plina expansiune.Echipa Help Net Farma reuneste mai mult de 750 de profesionisti, cu studii in medicina, farmacie, management, informatica, resurse umane, marketing, juridic, comunicare, logistica sau aprovizionare.
Help Net investeste constant in pregatirea profesionala a echipei sale, pentru ca aceasta sa se poata adapta rapid la schimbarile care intervin pe piata si sa poata satisface eficient nevoile clientilor.

Candidaturile se primesc, in mod obligatoriu insotite de poza (tinuta office).

Puteti aplica si la adresele de mail : livia.neagu@helpnet.ro si daniel.vlaicu@helpnet.ro sau la sectiunea \"Cariere\", de pe site-ul www.helpnet.ro sau puteti trimite CV-uri la numarul de fax: 021.308.26.34.