ASISTENT RECRUTARE

HELP NET FARMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administrarea bazei de date cu candidatii
- aplicarea testelor psihologice siinterpretarea lor
- programarea interviurilor
- participarea la procesul de recrutare si selectie a personalului
- intocmirea documentelor de angajare pentru candidatii selectati

CERINTE

- studii superioare ( Psihologie )
- cunostine de operare PC
- experienta in administrarea testelor utilizate in procesul de recrutare si selectie.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie de succes
- lucrul in cadrul unei echipe tinere si dinamice
- recompensarea in functie de performantele obtinute.

Prima Farmacie Help Net a fost infiintata in Timisoara, in anul 1998. In prezent, Help Net detine peste 90 de farmacii in Bucuresti, Brasov, Sibiu, Pitesti, Ploiesti, Constanta, Arad, Timisoara, Jimbolia, Sannicolau Mare, Lugoj, Cluj, Alba Iulia, Slobozia si Satu Mare, iar extinderea continua.
Echipa Help Net Farma reuneste mai mult de 700 de profesionisti, cu studii in medicina, farmacie, management, informatica, resurse umane, marketing, juridic, comunicare, logistica sau aprovizionare.
Help Net investeste constant in pregatirea profesionala a echipei sale, pentru ca aceasta sa se poata adapta rapid la schimbarile care intervin pe piata si sa poata satisface eficient nevoile clientilor.

Pentru dezvoltarea echipei din cadrul departamentului de Resurse Umane, cautam o persoana dornica sa se alature departamentului, pentru pozitia de Asistent Recrutare.