Asistent receptie

S.C. YTS-Dental View S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
o presoana ambitioasa, optimista, sociabila, comunicativa, corecta
interesata de lucruri noi, motivata de un mediu de lucru interesant

RESPONSABILITATI /
Responsabilitati:Organizeaza agenda zilnica/programul de lucru
Cunostinte de contabilitate primara : incaseaza contravaloare servicii medicale, elibereaza bon fiscal, intocmeste monetar si raport zilnic, intocmeste stocuri de materiale
Intocmirea si actualizarea bazei de date;
Acordarea de asistenta din punct de vedere tehnic pacientilor si reprezentantilor firmelor cu care societatea colaboreaza;
Asigurarea protocolului.
Consemnare, preluare, plasare, arhivare documente;
Preluarea si transmiterea mesajelor;
Preluarea si transmiterea programarilor catre pacienti/medici
Redacteaza si expediaza corespondenta simpla;

CERINTE

Cerinte
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
- capacitate de a se concentra la realizarea mai multor sarcini in acelasi timp, rezistenta la sarcini repetitive
- capacitatea de a respecta termene limita
- atentie catre detalii
- placerea si abilitatea de a invata lucruri noi si de a comunica cu oamenii
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
- personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta
- cunostinte de limba engleza scris si vorbit
- cunostinte operare PC(Windows,Pachet Office,Internet,e-mail)

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Program si conditii de munca flexibile
Mediu de lucru deschis cu oportunitati de dezvoltare personala si profesionala

Dental View este prima retea de centre de imagistica dentara digitala din Romania, avand servicii si echipamente ce raspund celor mai inalte standarde. Pe langa aparatura ultramoderna de care dispun, la clinicile DentalView lucreaza o echipa de profesionisti orientata spre confortul pacientilor si satisfactia medicilor si clinicilor partenere.
Reteaua Dental View cuprinde doua clinici - in Piata Muncii si pe Bld. Aviatorilor - la care atat medicii, cat si pacientii pot beneficia de o gama completa de servicii de radiografie si tomografie dentara 3D.