Asistent Project Manager

ITS Events Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati/ beneficii :
- gestionare baze de date clienti ;
- identificarea potentialilor clienti si stabilirea de intalniri ;
- prezentare agentiei catre potentialii clienti ;
- acorda suport managerului de proiect ;
- gestionarea relatiei cu furnizorii de servicii pentru evenimente ;
- raportarea si evaluarea activitatii proprii ;

CERINTE

Profil candidat :
- persoana energica si motivata
- cunoasterea pietei (publicitate, organizare de evenimente)- reprezinta un avantaj
- initiativa, tenacitate, seriozitate, atitudine pozitiva
- abilitati de comunicare si negociere
- cunostinte PC : Microsoft Office
- capacitate de lucru in conditii de stres (atit in echipa cit si individual)
- carnet de conducere categoria B
- cunoasterea limbii engleze

ITS Events Management este o companie specializata in organizarea de evenimente
( lansari de companie / produs , conferinte, expozitii , programe de team-building) .