Asistent Project Manager

Dufa Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementarea in tara a proiectelor desfasurate si instruirea personalului;
- Consilierea tehnica a clientilor cu privire la produsele dufa;
- Sprijinirea personalului partenerilor in cazul unor defectiuni/probleme aparute la echipamentele instalate.

CERINTE

- Experienta in vanzari de minim 2 ani, de preferinta in domeniul constructiilor;
- Excelente abilitati de negociere, comunicare si lucru in echipa;
- Cunostinte operare PC;
- Domiciliul in BUCURESTI;
- Persoana disponibila sa calatoreasca o mare parte din activitate prin tara - compania noastra va acoperi integral costurile calatoriilor prin tara ( cazare & masa );
- Carnet de conducere categ. B - experienta min. 1 an

BENEFICII OFERITE

Compania noastra va ofera un salariu motivant, bonus anual corelat cu perfomanta, cursuri de specialitate, telefon mobil si masina de serviciu.

Düfa DEUTEK este liderul pietei de lacuri si vopsele din Romania.