Asistent Proiectare

RCS & RDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Întocmirea proiectelor sub directa îndrumare a unui inginer proiectant;
- Colaborare permanenta cu departamentele de productie si comercial;
- Introducerea datelor în sistemul intern al companiei;
- Diverse raportari catre conducerea companiei;
- Orice alte sarcini stabilite de superiorul direct.

CERINTE

¿ Absolvent studii tehnice (student in an terminal);
¿ Cunoştinţe foarte bune de AutoCad si desen tehnic;
¿ Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj;
¿ Abilitati excelente de comunicare;
¿ Rezistenta la lucru in conditii de stres;
¿ Disponibil la program flexibil;
¿ Cunostinte bune de limba engleza;
¿ MS Office (Word, Excel, Outlook);
¿ Permis de conducere categoria B.

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti furnizori privati de servicii integrate de telecomunicatii.

Ce va oferim?
Servicii de televiziune [prin cablu tv de la RCS & RDS si DigiTV]
Acces Internet si comunicatii de date [RDS.Net, RDS.Link]
Telefonie fixa nationala si internationala [RDS.Tel]