Consultant Imobiliar

Neoland Real Estate

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Neoland Real Estate angajeaza consultant imobiliar!
-preluarea ofertelor imobiliare si introducerea lor in baza noastra de date in vederea promovarii;
-pastrarea unei legaturi profesionale cu clientii;
-prospectarea pietei;
-activitati de consultanta si negociere;
-organizarea activitatii proprii;

CERINTE

Cerinte:
-persoana comunicativa, atenta la detalii, organizata;
-limba engleza cel putin nivel mediu;
- persoana dinamica si maleabila;
- obligatoriu permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salariu fix + comision

NEOLAND REAL ESTATE ofera toata gama de servicii pentru campanii de marketing imobiliar, punand la dispozitia clientilor servicii de consultanta, cercetare si studii de piata, avand ca principal obiectiv proiectele rezidentiale.
In acest sens, NEOLAND concepe campanii de marketing ce presupun identificarea si definirea publicului tinta, analizarea si evaluarea pietei imobiliare, conceperea mesajelor promotionale si distribuirea eficienta pe un numar cat mai mare de canale media, stabilirea politicilor de vanzare si gestionarea portofoliilor, toate acestea in stransa legatura cu dorintele si necesitatile clientului.
Atribuirea unui nume si a unei sigle va crea produsului o identitate, facandu-l atractiv pentru potentialii cumparatori si il vor delimita de alte oferte similiare pe care le propune piata.