Asistent Proiect Cantitativ

Isra Center Marketing Rersearch

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participa la instructajul operatorilor de teren pentru fiecare proiect alaturi de coordonator;
- mentine legatura cu operatorii de teren;
- verifica chestionarele telefonic, le editeaza si le codifica;
- completeaza chestionare telefonic;
- introducere chestionarele in baza de date;
- realizeaza rapoarte si situatii despre activitatea zilnica si proiecte.

CERINTE

- absolvent(a) studii superioare, preferabil sociologie sau marketing;
- experienta in marketing research constituie un avantaj;
- persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;
- foarte buna capacitate organizatorica;
- gandire analitica;
- responsabilitate;
- capacitatea de a lucra sub stres, cu termene limita si respectarea acestora.

BENEFICII OFERITE

Alaturandu-te echipei noastre:
- vei avea un trainer personal, pe parcursul fiecarui proiect, care sa te inteleaga, sa te pregateasca, sa te sustina;
- vei gasi suport pentru dezvoltarea unei cariere in cadrul companiei;
- vei beneficia de un sistem de recompensare pe masura performantelor tale;
Te poti adresa echipei noastre, deschis, oricand si vei primi raspunsul nostru imediat.
Poti vorbi cu noi sunand la urmatoarele numere de telefon: 322.60.63 sau email bianca.sava@isracenter.com.

ISRA Center Marketing Research a fost fondata pe piata din Romania in martie 2001. Compania este in totalitate o companie cu capital strain (Israel), ceea ce permite investitii permanente in oameni, tehnologie si informatie.
ISRA Center Marketing Research este in prezent unul dintre liderii pietei de cercetare de piata, desfasurand sute de proiecte (atat calitative cat si cantitative) cu privire la o gama larga de marci si produse.
www.isracenter.com