Asistent proiect

Eptisa Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- acorda asistenta echipei de proiect in desfasurarea activitatilor zilnice
- pregateste si furnizeaza diferite materiale echipei de proiect
- elaboreaza diferite rapoarte si prezentari, in functie de solicitari
- gestioneaza primirea si transmiterea documentelor si a corespondentei cu expertii si clientii in cadrul proiectului
- are responsabilitati in arhivarea documentelor din proiect

CERINTE

- competente in organizare, logistica, gestionarea si evidenta documentelor
- foarte bune abilitati de comunicare
- capacitate de lucru in echipa
- absolvent de studii medii sau superioare (studiile tehnice reprezinta un avantaj)
- cunostinte de limba engleza la nivel avansat
- abilitati si experienta efectiva operare PC: Windows, Office, internet si web-mail
- experienta de lucru intr-o pozitie similara reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- integrarea intr-o echipa de profesionisti
- mediu de lucru placut si motivant
- oportunitatea de a fi implicat in proiecte de dimensiuni importante
- oportunitati de evolutie profesionala intr-un mediu dinamic international

Suntem prima companie privata spaniola de inginerie si consultanta, cu o echipa de peste 1.800 de profesionisti, care furnizeaza servicii in domeniul transporturilor, infrastructurii de apa, constructiilor civile, proiectelor la cheie, politicilor de mediu, reformei administrative si dezvoltarii rurale. Compania noastra este prezenta in momentul de fata in peste 20 de tari, iar pe piata romaneasca deja din 1996. Pentru extinderea activitatii filialei noastre din Bucuresti cautam persoane dinamice si deschise, apte de o buna integrare intr-o companie multinationala, care isi doresc sa se alature unei echipe internationale performante.