ASISTENT PROIECT

DAEDALUS Group - Eurodata Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest job asigura suportul logistic necesar pentru derularea proiectelor de culegere de date.

Vei fi responsabil de:

- pregatirea pachetelor pentru studii;
- receptionarea si verificarea completitudinii materialelor pe studii;
- validarea si codificarea chestionarelor;
- verificarea deconturilor pe proiect;
- realizarea materialelor auxiliare necesare studiilor in locatie.

CERINTE

Nu ai experienta, dar esti in cautarea unui job?
Daca iti place marketingul si esti pregatit pentru un job full time APLICA ACUM!

Trebuie sa cunosti aplicatiile Word si Excel, dar si mai important, trebuie sa fii foarte :
- organizat,
- atent la detalii,
- si cu spirit de observatie.

BENEFICII OFERITE

Vei lucra alaturi de un colectiv tanar de la care vei avea ocazia sa inveti multe lucruri despre ce presupun si cum se deruleaza proiectele de culegere de date in marketing. Daca iti place acest domeniu si esti priceput la ceea ce faci, ai SANSE REALE de promovare si de a face o cariera alaturi de noi!

EURODATA MANAGEMENT este membra a Grupului DAEDALUS si are ca obiect de activitate culegerea de date pentru mediile de afaceri.

Punctele noastre forte sunt: 10 ani EXPERIENTA in piata de marketing research din Romania, ca departament de culegere date in firma Daedalus Consulting. Eurodata dispune de facilitati la nivel national pentru culegerea datelor: 6 centre satelit – brasov, Constanta, Craiova, Cluj-Napoca, Iasi si Timisoara si o retea de peste 600 de colaboratori specializati pe culegerea datelor.

De asemenea, Eurodata Management membru ESOMAR - Societatea Europeana de Cercetare de Marketing si Opinie Publica si membru SORMA – Societatea Romana de Marketing si Cercetare a Opiniei Publice.

Aflati mai multe informatii despre noi vizitand www.eurodatamanagement.ro si www.daedalus.ro!