ASISTENT PROIECT

HR BUSINESS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o firma romaneasca, distribuitor de solutii profesionale pentru iluminat. Ca urmare a dezvoltarii activitatii, aceasta companie doreste sa angajeze o persoana tanara, dinamica si ambitioasa pe pozitia de Asistent Proiect.

Obiectivul principal al Asistentului de Proiect este acela de a furniza suportul tehnic si operational pe parcursul derularii proiectelor dintre companie si beneficiari.

Responsabilitatile viitorului angajat vor consta in:

- pregatirea ofertelor tehnice
- urmarirea modului de executie a proiectelor
- mentinerea relatiei cu clientii si furnizorii.

CERINTE

Candidatul ideal va indeplini urmatoarele criterii:

- absolvent(a) studii superioare, preferabil tehnice (ex. Instalatii)
- cunostinte despre sisteme de iluminat industriale si/sau rezidentiale (avantaj)
- cunostinte avansate operare PC
- dinamism, abilitati de comunicare, initiativa
- dorinta si capacitate de a invata
- permis conducere (preferabil).

BENEFICII OFERITE

In afara de beneficiile materiale, compania ofera un mediu de lucru dinamic, perspective de dezvoltare din punct de vedere profesional, oportunitatea de a colabora cu unele dintre cele mai mari companii din domeniul solutiilor de iluminat.

HR Business Consulting este o agentie care aduce un suflu nou pe piata serviciilor de consultanta pe probleme de resurse umane, avand o abordare moderna, apropiata si adaptata clientului, astfel incat cererea si oferta de munca sa se intalneasca cu maximul de succes.