ASISTENT PROIECT

EURODATA MANAGEMENT - A member of DAEDALUS Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea suportului logistic necesar pentru derularea proiectelor de culegere de date:
- pregatirea pachetelor pentru studii;
- receptionarea si verificarea completitudinii materialelor pe studii;
- validarea si codificarea chestionarelor;
- verificarea deconturilor pe proiect;
- realizarea materialelor auxiliare necesare studiilor in locatiemiterea bazei de date catre client.

CERINTE

- absolvent liceu, studii superioare in curs/finalizate;
- buna cunoastere a aplicatiilor Word si Excel ;
- abilitati de comunicare si de organizare;
- atentie la detalii si spirit de observatie dezvoltat;
- rigurozitate.

BENEFICII OFERITE

- acces la know-how international – metodologii si tehnologii specifice activitatii de culegere date;
- o echipa tanara si implicata;
- sanse reale de promovare;
- un mediu de lucru competitiv si dinamic.

Eurodata Management este membra a Grupului DAEDALUS si are ca obiect de activitate culegerea de date pentru mediile de afaceri.

Punctele noastre forte sunt: 10 ani EXPERIENTA in piata de marketing research din Romania, ca departament de culegere date in firma Daedalus Consulting. Eurodata dispune de facilitati la nivel national pentru culegerea datelor: 6 centre satelit – brasov, Constanta, Craiova, Cluj-Napoca, Iasi si Timisoara si o retea de peste 600 de colaboratori specializati pe culegerea datelor.

De asemenea, Eurodata Management membru ESOMAR - Societatea Europeana de Cercetare de Marketing si Opinie Publica si membru SORMA – Societatea Romana de Marketing si Cercetare a Opiniei Publice.

Aflati mai multe informatii despre noi vizitand www.eurodatamanagement.ro si www.daedalus.ro!