Asistent Programator / Suport tehnic

SC WINSOFT GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunostine Visual FoxPro (rapoarte, testare, documentatie)
- Desfasoara activitati specifice de programare, testare, elaborare documentatie, comunicare cu anumiti utilizatori.
- Intocmeste diverse rapoarte si situatii.
- Colecteaza, analizeaza si sintetizeaza informatiile necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate.

CERINTE

Experienta de minim 1 an pe un post similar.
Cunoasterea Visual FoxPro
Capacitatea de a lucra sub presiune si extrem de organizat, agilitate si inteligenta.

BENEFICII OFERITE

Bonusuri in functie de performante.

WinSoft Group este o companie din Bucuresti care are ca principala activitate realizarea de programe de gestiune pentru farmacii, magazine si restaurante.

Avem 8 ani de experienta, clienti si reprezentati in toate judetele tarii.

Alaturi de produsele software, compania asigura totodata echipamente hardware si servicii de consultanta si mentenanta software.