Asistent Programator / Suport tehnic

SC WINSOFT GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasoara activitati specifice de programare, testare, elaborare documentatie, comunicare cu anumiti utilizatori.
- Intocmeste diverse rapoarte si situatii.
- Colecteaza, analizeaza si sintetizeaza informatiile necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate.

CERINTE

Experienta de minim 1 an pe un post similar.
Cunoasterea Visual FoxPro, SQL Server 2008, .NET.
Capacitatea de a lucra sub presiune si extrem de organizat, agilitate si inteligenta.

BENEFICII OFERITE

Bonusuri in functie de performante.

WinSoft Group este o companie care isi desfasoara activitatea in aria serviciilor informatice. WinSoft a fost infiintat in 2001 in Constanta avand ca principala activitate realizarea de programe de gestiune pentru farmacii si depozite farmaceutice.
Ca urmare a cresterii numarului de clienti, sediul central s-a mutat la BUCURESTI devenind in 2004 WinSoft Group. De atunci am deschis reprezentante in toate zonele tarii pentru a eficientiza serviciile.
In decursul celor 7 ani de existenta, am dezvoltat, implementat si up-datat o solutie informatica dedicata managementului farmaciilor: programul PharmaOriginal. In plus, am dezvoltat si o platforma pentru managementul general al afacerilor: programul MarketOriginal.
Alaturi de produsele software, compania asigura totodata echipamente hardware si servicii de consultanta si mentenanta software.