Asistent Productie Departament DTP & Tiparire - Agentie de Publicitate

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Intocmeste in mod corespunzator cererile de pret catre tipografii, serigrafii, agentii de productie publicitara, ateliere de confectii etc.

2. Mentine relatia cu furnizorii, negociaza preturile, incheie contractele

3. Plaseaza comenzile in productie, supervizeaza buna derulare a comenzilor in lucru

4. Direct responsabil de respectarea termenelor de livrare a materialelor catre clienti si de calitatea acestora

5. Supervizeaza procesul de productie de la primirea comenzii pana la produsul finit

6. Coordoneaza personalul implicat in derularea comenzii, repartizeaza proiectele, verifica cu acuratete materialele finale etc.

CERINTE

Experienta intr-un post similar este considerata un avantaj.

Excelenta atentie la detalii, capacitate de organizare, de sinteza si de planificare cu responsabilitate ridicata.

Persoana entuziasta si dedicata, cu putere de convingere si abilitati de comunicare si negociere.

Spirit analitic si sintetic in acelasi timp, cult pentru lucrurile bine facute in termenul dat.

Excelente cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

Se va negocia in urma interviului. Se ofera suplimentari corelate cu performantele si rezultatele muncii, nivelul de implicare etc.