Asistent productie audio/ foto/ video

Graffiti BBDO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie de publicitate angajeaza Asistent productie audio/ foto/video pentru transpunerea proiectelor de creatie in productie conform cerintelor echipei

- solicitarea si selectarea celor mai bune oferte/parteneri de productie
- supervizarea realizarii productiei de catre parteneri in parametrii ceruti

CERINTE

- Experienta de minim 1 an intr-o pozitie relevanta
- Buna intelegere si cunostinte specifice productiei foto/video publicitare
- Cunostinte postproductie
- Bune abilitati organizatorice si de negociere
- Spirit de echipa
- Cunostinte operare Microsoft Office, Internet etc
- Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Mediu de lucru placut intr-o echipa de profesionisti

Graffiti BBDO este prima agentie de publicitate din Romania, infiintata in 1991 si afiliata un an mai tarziu la reteaua BBDO. Locuim deocamdata intr-o vila din Cotroceni, cam neincapatoare pentru peste 100 de oameni :). Desigur, suntem foarte pasionati de munca noastra, vorbim de brand equity si global versus local la tigara si putini dintre noi ar supravietui fara espressor. Ne ascultam unii altora muzicile din iTunes prin retea si ne place vara, cand in fiecare joi dam chefuri cu Tuborg in gradina. Muncim foarte mult si ne facem de cap pana in zori la petrecerile companiei.