ASISTENT PRODUCTIE

A ROND SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Scop:

Asistentul manager este responsabil pentru fluenta activitatilor zilnice ale echipei Departamentului Video, asigurand o functionare foarte buna a tuturor ariilor administrative si o corecta abordare a indatoririlor de receptie.

Responsabilitati:

Atributii de asistenta manageriala:

• Inregistreaza programarile Departamentului Video si pastreaza o evidenta stricta a materialelor rezultate, ocupandu-se cu organizarea si arhivarea lor
• Asigura suport administrativ de nivel inalt, realizand cercetari pentru rapoartele si prezentarile manager-ului direct
• Organizeaza si pregateste materialele necesare desfasurarii corecte a intalnirilor de management
• Pregateste rapoarte statistice si materiale de prezentare
• Intocmeste baze de date, la cererea manager-ului direct
• Actioneaza ca persoana de legatura intre manager si restul companiei
• Actioneaza in directia promovarii imaginii de angajator a companiei, pentru cresterea increderii angajatilor si clientilor externi in companie
• Pastreaza legatura cu Departamentul Administrativ, supervizand activitatea personalului care asigura intretinerea spatiului destinat studioului

Atributii de receptie:

• Preia apeluri telefonice si le redirectioneaza sau ofera informatii clientilor care le solicita
• Indeplineste sarcini generale de suport atat pentru clientii interni, cat si pentru clientii externi
• Realizeaza ocazional traduceri din si in limba engleza pentru proiectele urgente ale departamentului
• Asigura servicii de protocol

CERINTE

• Studii superioare finalizate
• Cunostinte avansate de operare PC - pachetul MS Office: MS Outlook, MS Word, MS PowerPoint, MS Excel si navigare Internet
• Cunostinte de limba engleza – nivel mediu
• Foarte bune abilitati de relationare si suport oferit clientilor
• Foarte bune abilitati de comunicare scrisa si verbala
• Foarte bune abilitati de planificare si organizare
• Capacitate de prioritizare, realizare de sarcini multiple si adaptare la termene limita in schimbare
• Abilitatea de a trata situatii sau informatii confidentiale cu un grad inalt de profesionalism
• Atentie la detalii
• Solicitudine si energie in realizarea sarcinilor

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, mediu de lucru profesionist si stimulativ, posibilitati de dezvoltare personala si profesionala.

A Rond, companie matura, inovativa, dezvolta aplicatii web dinamice (portaluri complexe, CMS, e-commerce, online marketing, e-business solutions), site-uri corporatiste complexe si pentru piata de media.

O echipa premiata (Internetics), cu proiecte ambitioase si externe, in continua dezvoltare.

www.arond.ro