Asistent Producator

Saga Film srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Asigura suportul administrativ pentru Producer (Producator);
2. Responsabila cu Travel & Accomodation pentru colaboratorii straini implicati in productia de spoturi TV si filme:
- Rezervari si achizitii bilete avion spre si dinspre Romania;
- Rezervari si achizitii locuri cazare;
- Incadrare in buget din punct de vedere al costurilor;
- Incadrare in termene stranse.
3. Responsabila cu incheierea contractelor, anexelor cu clientii si urmarirea derularii acestora;
4. Responsabila cu incheierea contractelor, anexelor cu diferitii furnizori straini si romani (regizori, directori imagine, stilisti etc.) si urmarirea derularii acestora;
5. Negocierea tarifelor pe Travel & Accomodation, largirea portofoliului de furnizori;
6. Urmarirea facturarilor de la clienti si a platilor pe furnizorii de care se ocupa;
7. Orice alte sarcini legate de procesul de productie sau administrative solicitate.

CERINTE

- Cunostinte PC foarte bune (Word, Excel, Outlook); abilitati de tehnoredactare foarte bune;
- Limba engleza scris/vorbit foarte bine (a 2-a limba straina prezinta avantaj);
- Cunostinte/studii juridice (prezinta avantaj);
- Persoana organizata, responsabila, serioasa, motivata, amabila, energica;
- Abilitati de comunicare si relationare foarte bune;
- Adaptabilitate la conditii si situatii noi;
- Confidentialitate;
- Prezenta agreabila;
- Interesat(a) de o cariera in piata de productie spoturi publicitare, filme etc.;
- Disponibilitate program prelungit; capacitate mare de munca si concentrare.

BENEFICII OFERITE

- Compania noastra ofera candidatului ales pachet salarial foarte competitiv, inclusiv bonusuri pentru performanta individuala si colectiva.
- Mediul de lucru este placut si antrenant, iar noi te asteptam sa ne vedem la interviu!

DESCRIEREA FIRMEI

Productie spoturi TV