ASISTENT PRESEDINTE- COMPANIE CAPITAL INTEGRAL STRAIN- DOMENIUL IMOBILIAR

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- redactarea si citirea corespondetei electronice ( mail )
- primirea-redirectionarea sau redactarea si trimiterea diverse documente ( fax )
- efectueaza copii xerox la cererea superiorilor sau a colegilor
- preia apelurile telefonice si le redirectioneaza sau preia mesajele pentru conducere sau colegi
- mentine opisurile dosarelor cu documente actualizate
- mentine o anumita evidenta minima asupra unor plati catre diferiti furnizori
- tine o parte a agendei directorului si aminteste despre evenimente si intalniri ( la sediu sau in exterior )
- efectueaza diferite activitati de protocol pentru conducere sau pentru diferite intalniri
- mentine evidenta materialelor de papetarie si articole pentru protocol
- pregateste in diferite ocazii calatoriile conducerii
- intocmeste ordine de plata pentru facturile primite
- tine evidenta fiselor de pontaj pentru angajati
- traduce diverse documente sau emailuri ( in si din limba engleza )
- redacteaza scrisori sau mailuri in limba engleza ( la cerere sau dupa dictare )
- organizeaza sau stabileste diferite intalniri pentru conducere
- tine evidenta facturilor si a platilor pentru locuinta personala a directorului

CERINTE

- limba Engleza la nivel avansat
- experienta de lucru in domeniul secretariat- administrativ
- capacitate de analiza si sinteza

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial negociabil

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.