Asistent PR

netBridge

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania netBridge, cea mai mare companie de servicii online din Romania, angajeaza asistent PR pentru organizarea de evenimente si dezvoltarea relatiilor cu diverse autoritati.

Candidatul ideal este o persoana dinamica, activa, cu abilitati si cunostinte profesionale, cu obiective de dezvoltare profesionala pe termen lung.

Oportunitati de dezvoltare profesionala
Evaluare periodica si posibilitati de promovare

CERINTE

Abilitati de comunicare scrisa si orala
Gandire analitica si argumentativa
Cunostinte de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Salariu initial 250 usd, dupa primele 3 luni se renegociaza
Bonusuri bazate pe performanta

netBridge este cea mai mare companie din Romania cu activitate exclusiva pe internet, care dezvolta servicii de calitate precum: trafic.ro, boom.ro, okazii.ro, aman2.ro, myjob.ro, hr-romania.ro, si altele. Misiunea noastra este sa implementam cele mai profesioniste servicii online in Romania, oferindu-le utilizatorilor romani toate conditiile pentru a profita la maxim de avantajele internetului.