Asistent personal/secretara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- placere si abilitate de a invata lucruri noi
- persoana resonsabila, ordonata,punctuala, atentie distributiva, corecta si serioasa.
- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
- preluarea apelurilor telefonice
- asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail
- actualizarea bazei de date documente

CERINTE

- Cunostiinte utilizare Microsoft Office
-aspect fizic placut, sociabila
-disponibilitate la deplasari
-experienta pe un post similar constituie avantaj
-permis categoria B constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

oferta salariala peste media pietei + bonusuri de performanta
- oportunitati permanente de dezvoltare personala si profesionala
- un mediu de lucru informal, agreabil intretinut de oameni tineri si simpatici
-telefon si laptop de serviciu, masina de serviciu sau decontare transport