ASISTENT ORGANIZARE - pentru Reprezentanta Bucuresti

BT ASIGURARI TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Gestioneaza corespondenta, contractele si documentele biroului Organizare;
* Centralizeaza diverse rapoarte;
* Verifica si corecteaza comisioanele agentilor de asigurare la nivel de zona.

CERINTE

* Studii medii;
* Studiile superioare constituie un avantaj;
* Experienta minima in activitatea de salarizare / resurse umane constituie un avantaj;
* Cunostinte solide de operare PC;
* Excelente abilitati de organizare a activitatii, timpului si a documentelor;
* Foarte bune abilitati de relationare cu o mare diversitate de oameni;
* Rigoare si atentie la detalii;
* Integritate.

BENEFICII OFERITE

* Un mediu de lucru dinamic si profesionist;
* Cursuri de pregatire profesionala;
* Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala.

BT ASIGURARI TRANSILVANIA, companie de asigurari cu sediul central in Cluj-Napoca, recent preluata de grupul francez GROUPAMA