ASISTENT MEDICAL GENERALIST

Medical Group Romgermed

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza si mentine evidenta persoanelor care solicita servicii medicale;
- recolteaza probe biologice la copii si adulti;
- asigura comunicarea eficienta cu pacientii clinicii;
- respecta si aplica normele de etica profesionala si deontologie medicala;
- respecta prevederile legale in vigoare si regulamentele interne, referitoare la acordarea serviciilor medicale.

CERINTE

- min.1 an experienta in functia de asistent medical ;
- autorizatie de libera practica;
- persoana placuta, amabila, bine organizata;
- bune abilitati de comunicare si relationare;

BENEFICII OFERITE

Lucrul in cadrul unei companii in plina dezvoltare
Mediu de lucru exceptional sub aspectul dinamismului si profesionalismului echipei
Salariu motivant
Posibilitati reale de promovare si perfectionare

Medical Group RomGerMed este este una dintre cele mai mari Companii de Servicii Medicale din Romania, fiind singurul lant de centre medicale cu acoperire nationala.
Aflata intr-o puternica expansiune, Compania RomGerMed ofera servicii medicale clinice, de laborator, Medicina de Urgenta si Medicina Muncii la nivel national.