ASISTENT MEDICAL DIALIZA

GRAL MEDICAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

EXPERIENTA MIN. 1 AN

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea da a lucra intr-o echipa de profesionisti ce activeaza intr-o companie tanara aflata in plin proces de dezvoltare
- Sanse reale de promovare

GRAL MEDICAL este o societate medicala care a dezvoltat o retea nationala de centre de diagnostic si tratament asigurand o gama complexa de servicii :

- asistenta primara
- asistenta ambulatorie de specialitate
- laborator de analize medicale
- investigatii paraclinice
- asistenta medicala in domeniul sanatatii si securitatii in munca
- asistenta medicala de inteprindere ( cabinete de inteprindere )
- serviciu de asistenta medicala de urgenta
- consultanta privind depistarea si monitorizarea bolilor profesionale
GRAL MEDICAL este un important furnizor de servicii medicale atat pentru asigurarile sociale de sanatate cat si pentru cele private.