ASISTENT MEDICAL cu competenta in MEDICINA DE LABORATOR

Medical Group Romgermed

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne dorim sa intregim echipa noastra de specialisti, cu doi asistenti medicali specializati in medicina de laborator care sa fie direct implicati in:

• Receptia probelor pe departamentele de lucru
• Executarea analizelor specifice nivelului de pregatire
• Inregistrarea datelor rezultate din masuratori conform procedurilor specifice
• Respectarea termenelor de executie si de livrarea corecta a buletinelor de analize
Pentru noi, oamenii sunt resursa cea mai importanta. Ne dorim sa crestem impreuna, intr-un mediu activ, aflat mereu in miscare si in cautare de idei noi.

Tocmai de aceea, ne dorim ca in afara competentelor profesionale, sa gasim,
o persoana care prin munca si devotamentul fata de profesie, sa conduca la promovarea unor servicii medicale de inalta calitate.

CERINTE

Cautam oameni cu un inalt nivel de profesionalism, cu personalitati complexe, cu viziune si putere de convingere.
Daca te regasesti in profilul angajatului Romgermed si:

• ai experienta practica dovedita in cadrul unui laborator de analize medicale umane, pe unul sau mai multe departamente, de minim 2 ani
• cunosti aparatura si tehnicile uzuale de laborator
• detii certificat de membru OAMGMAMR si malpraxis
atunci asteptam cu deosebit interes aplicatia ta!

BENEFICII OFERITE

Grupul Medical Romgermed ofera specialistilor sai:
• Stabilitatea si know-how-ul unei companii nationale cu traditie
• Exercitarea autonoma a activitatii medicale alaturi de o echipa medicala dedicata
• Acces la programe personalizate de training
• Acces la programe diversificate de formare si dezvoltare profesionala (conferinte, congrese)
• Un mediu de lucru modern, cu aparatura si echipamente de inalta performanta
• Un pachet salarial atractiv
• Acces la serviciile medicale clinice si de laborator
Este o provocare pe care speram sa o acceptati!

Medical Group RomGerMed este este una dintre cele mai mari Companii de Servicii Medicale din Romania, fiind singurul lant de centre medicale cu acoperire nationala.
Aflata intr-o puternica expansiune, Compania RomGerMed ofera servicii medicale clinice, de laborator, Medicina de Urgenta si Medicina Muncii la nivel national.