Asistent Medical Coordonator - Spital Wellborn Militari

SC PROMED SYSTEM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce veți face la noi:
- repartizarea personalul mediu și auxiliar pe compartimente și ture;
- întocmirea graficul de lucru și pontajul lunar;
- respectarea regulilor de asepsie, antisepsie și curățenie în tot spitalul;
- respectarea circuitelor prevăzute în protocoalele de prevenire a infecțiilor nosocomiale;
- verificarea și monitorizarea îndeplinirii sarcinilor de serviciu ale personalului din subordine;
- aprovizionarea cu materiale, aparatură și instrumentar și gestionarea consumurilor lor;
- respectarea normelor de securitate privind folosirea şi descărcarea medicamentelor, stupefiantelor, psihotropelor;
- suplinirea la nevoie a activității personalului din subordine.

CERINTE

Puteți face parte din echipa noastră dacă aveți:
- diplomă de asistent medical generalist;
- certificat de apartenență la Colegiul Asistenților vizat pe anul in curs;
- experiență de coordonare de minim 2 ani;
- integritate;
- capacitatea dе a lucra în echipă;
- inteligență socială.

BENEFICII OFERITE

Ce vă oferim?
- angajare full time;
- salariu avantajos;
- mediu de lucru modern, inovativ, prietenos;
- colectiv multidisciplinar cu experiență ridicată.

Vă așteptăm cu drag în Rețeaua Medicală WELLBORN!

Rețea Medicală Wellborn este formată din spitale, clinici și centre de excelență in Bucuresti si Targoviste, un brand Românesc care funcționează de peste 20 de ani.
Respectând toate aceste valori, Rețeaua Medicală Wellborn răspunde nevoilor pacienților săi printr-o echipă de medici ultraspecializați în cele mai importante departamente, prin dotări la standarde europene și prin capacitatea de a trata și de a monitoriza pacientul în condiții optime.

Cele doua spitale ale Retelei Medicale Wellborn din Bucuresti dispun de aparatura de ultima generatie, atat salile de interventii cat si cele doua laboratoare de embriologie!
In plus, suntem singura Retea Medicala care are in componenta doua Centre de Reproducere Umana Asistata!

Te invitam sa ne cunosti mai bine vizitand:
- site-ul companiei: www.wellborn.ro
- pagina de Linkedin: https://www.linkedin.com/company/reteaua-medicala-wellborn/
- pagina de Facebook: https://www.facebook.com/WellbornRomania

Daca esti interesat(a) de unul dintre posturile disponibile in companie, asteptam cu interes CV-ul tau.