Asistent Medical - 1 post

Tandem Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii sai, clinica stomatologica de top recruteaza personal specializat pentru postul de Asistent Medical- clinica stomatologica.

Responsabilitati:

•Dezinfectare si sterilizare instrumentar medical
•Asistarea medicului la diferite proceduri
•Asistare interventii chirurgicale, diferite grade de dificultate
•Interactionarea cu pacientii
•Pregatirea pacientilor si a materialelor
•Organizarea activitatii in cabinetul medical
•Asigura necesarul de medicamente si consumabile necasare desfasurarii activitatii clinicii

CERINTE

•Absolvent/a scoala sanitara;
•Experienta in domeniu minimum 1 an;
•Limba engleza nivel conversational;
•Cunostinte operare
•Persoana comunicativa, placuta, cu reale abilitati de interrelationare
•Capacitate de lucru in conditii de stres profesional;
•Abilitati deosebite de organizare;
•Dinamism, atitudine pozitiva si echilibru emotional;
•Capacitatea de a derula si de urmari mai multe proiecte simultan;
•Orientare marcata catre rezolvarea problemelor;
•Interes pentru dezvoltarea profesionala in domeniu;
•Loialitate si motivatie pentru o cariera pe termen lung in cadrul clinicii.
Daca nu te regasesti pe deplin in profilul de mai sus, insa esti o persoana ambitioasa, dinamica, creativa si doresti sa iti construiesti o cariera solida in domeniu, alaturi de o echipa profesionista, asteptam sa ne trimiti cv-ul tau pe adresa: office@tandem-consulting.ro sau rodica.drinceanu@tandem-consulting.ro
Pentru ca noi credem ca atitudinea conteaza uneori mai mult decat cunostintele si experienta, vei avea sansa sa iti pui calitatile in valoare, iar consultantii nostri te vor sustine in fata clientului daca ii vei convinge ca esti persoana potrivita.

BENEFICII OFERITE

•Pachet salarial: nivel de salarizare atractiv, adecvat pietei locale, negociabil in functie de experienta si competentele candidatului;
•Posibilitatea unei cariere pe termen foarte lung
•Oportunitati de dezvoltare profesionala la nivel de excelenta
•Mediu de lucru la cele mai inalte standarde

Tandem Consulting este o firma de consultanta HR care traieste in epoca e-business. Misiunea noastra este de a identifica si de a pune in valoare potentialul uman. Sprijinim astfel organizatiile sa-si valorifice principala lor resursa - oamenii, pe care ii ajutam sa fie mai eficienti si sa se adapteze schimbarilor punandu-le in echilibru competentele cu obiectivele.
Noi punem oamenii in valoare.
Competentele noastre acopera intreaga gama a resurselor umane: asigurarea necesarului de capital uman, testare, evaluare, training, coaching, audit resurse umane.
Dinamici, flexibili si creativi, actionam pentru atingerea obiectivelor clientilor nostri, cu care lucram in tandem.
Atitudinea de parteneriat ne caracterizeaza atat in relatia cu angajatorii, cat si cu cei aflati in cautarea unei configuratii profesionale in ascensiune.