Asistent marketing & vanzari (turism)

BLUTRAVEL CLUB

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Identificarea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- Prezentarea si promovarea ofertelor BLUTRAVELCLUB potentialilor clienti;
- Consilierea clientilor in vederea alegerii solutiei optime;
- Conceperea strategiei de marketing cu scopul dezvoltarii portofoliului de clienti;
- Documentare permanenta asupra pietei de turism si concurenta;
- Alte activitati de marketing si vanzari.

CERINTE

- Experienta in marketing, vanzari constituie un avantaj;
- Cunostinte de baza in domeniul turismului/destinatiilor turistice;
- Putere de convingere, excelente abilitati de comunicare si negociere;
- Entuziasm si pasiune pentru activitatea desfasurata;
- Orientare catre eficienta si obtinerea rezultatelor;
- Prestanta placuta.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial in functie de realizarile profesionale;
- Oportunitatea dezvolt¿rii unei cariere in domeniu, posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala;
- Masina de servici;
- Telefon de servici.

Agentie de turism Blutravel Club are la baza activitatea de comercializare a pachetelor turistice (interne si externe),bilete de avion, incheierea asigurarilor de sanatate precum si alte activitati specifice.