ASISTENT MARKETING VANZARI Consultanta 24.09

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Se ocupa de activitatile de promovare ale firmei (targuri, expozitii);
- Gestioneaza baza de date;
- Gestioneaza corespondenta;
- Participa la pregatirea campaniilor de promovare;
- Realizeaza rapoarte specifice de marketing si de vanzari;
- Traduce materiale necesare departamentului de marketing si vanzari;
- Mentine la zi informatiile de pe site-ul companiei;
- Mentine legatura cu clientii pentru imbunatatirea relatiilor si obtinerea de feedback;
- Mentine legatura cu partenerii;
- Pregateste aricole pentru a fi publicate in diverse reviste cu scopul promovarii firmei;
- Acorda suportul necesar departamentului de vanzari.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii superioare;
* Experienta minim 1 an pe post similar;
* Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
* Cunostinte bune de operare PC: Ms.Office
* Permis auto categoria B.

Candidatul ideal trebuie sa fie dinamic, foarte ordonat si organizat, sa aiba foarte bune abilitati de comunicare si relationare, cu bune abilitati de negociere, orientat catre rezultat, ambitios, loial si flexibil.

BENEFICII OFERITE

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.
-Salariul NET lunar este cuprins intre 400 si 450 EURO.
-In perioada de proba salariul este de 400 de EURO
-Program de lucru L-V, 09.00-17.00.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORT SI DISTRIBUTIE IMPRIMANTE INDUSTRIALE; REPREZENTANT UNIC PE PIATA.
Locatia este in Bucuresti, sectorul 2.