ASISTENT MARKETING COD AM - BUC

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura suportul in implementarea programelor de marketing pentru produsele sau marcile alocate si pentru activitatile de trade marketing:
• Sprijina implementarea promotiilor la consumator coordonate de catre responsabilul de marci
• Asigura suport executional pentru implementarea planurilor de marketing pe produse
• Realizeaza analize pe baza rapoartelor periodice de piata
• Dezvolta si gestioneaza relatia cu furnizorii, agentiile de grafica de ambalaj, de publicitate si cercetare de piata
• Dezvolta grafica materialelor promotionale la punctul de vanzare
• Asigura suport in realizarea activitatilor zilnice specifice departamentului

CERINTE

• Studii superioare economice, preferabil marketing
• Min 1 an experienta in marketing
• Cunostinte bune limba engleza
• Cunostinte foarte bune calculator (MS Office, Outlook Express)
• Abilitati bune de comunicare interpersonala
• Persoana dinamica, motivata, dornica sa se dezvolte profesional intr-o companie de renume international

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
- Salariu motivant, in functie de realizari

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din BUCURESTI pe pozitia de ASISTENT MARKETING cod AM-BUC.
Asteptam CV-urile dvs. si pe adresa de e-mail hr@chio.ro sau fax 021/242 09 30, cu precizareaa codului pozitiei.