CONSULTANT VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania noastra este una dintre cele mai puternice institutii financiare la nivel european si iti oferim posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul planurilor financiare. Incepand de maine poti sa promovezi serviciile financiare ale companiei noastre; sa prospectezi piata potentialilor clienti; sa faci analiza nevoilor clientilor; sa informezi clientii; sa cladesti si sa dezvolti permanent relatia cu clientii tai; sa acorzi consultanta financiara. Firma noastra va ofera independenta financiara; veniturile pe care ti le doresti; dezvoltare profesionala; dezvoltare personala; recunoastere sociala; cunostinte complexe.

CERINTE

Persoana agreabila si creativa.
Disponibilitate pentru deplasare pe teren.
Incredere in propriile forte.
Persoana dinamica, cu atitudine pozitiva.
Abilitati de comunicare si inter-relationare.
Deschidere la nou si dorinta de a invata lucruri noi.
Spirit antreprenorial.

BENEFICII OFERITE

Cel mai bun plan de finantare din piata.
Program de training unic pe piata, prin diversitatea si calitatea cursurilor si a trainerilor
Posibilitatea de a lucra cu o echipa de exceptie.
Program flexibil si posibilitatea de a lucra in regim de colaborare fie part-time sau full-time.
Reale posibilitati de avansare si de a cladi o cariera in domeniu.