ASISTENT MARKETING

GETICA TURISM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- stabilirea si mentinerea relatiilor cu clientii
- analizarea cerintelor potentialilor beneficiari
- pregatirea ofertelor comerciale
- pregatirea prezentarilor necesare pentru serviciile firmei
- participarea la negocieri comerciale
- particularizarea ofertei de servicii pentru fiecare potential beneficiar
- prospectarea pietei si aducerea de noi clienti
- participarea la organizarea unor actiuni promotionale: targuri, expozitii, campanii publicitare, etc.
- logistica

CERINTE

Studii superioare
Experienta in domeniu min 3 ani.
Limba straina : engleza , germana, franceza
- abilitati de negociere
- abilitati de comunicare si prezentare
- tehnici de intocmire si prezentare a ofertelor
- capacitate de analiza si decizie
- cunostinte de baza in domeniul marketingului si comertului
- orientare catre rezultate
- capacitate buna de organizare
- disponibilitate lucru ? program sustinut

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, functie de experienta si rezultate.